0

Каталог товарів

Каталог товарів
  • Вхід
  • Реєстрація

Для бізнеса Звичайний
Реєстрація або Авторизація
Мова

Зателефонуйте нам

0968887133

Безкоштовна доставка

По Вінниці від...................................1000 грн; Нова Пошта на відділення від.....500 грн; Нова Пошта на адресу від.............800 грн

Категорії

0

Кошик

В корзині на даний момент немає товарів

Косметичні олії

Фільтр

Косметичні олії

Фільтр

Рослинні олії - невичерпне джерело корисних речовин, вітамінів і мінералів, жирних і амінокислот, органічних сполук. Користь і смак рослинної олії безпосередньо залежать від технології його виробництва і ступеню очищення:

  • Нерафінована олія холодного пресування - найкорисніша для організму людини. Вона проходить тільки механічну обробку і максимально зберігає показники вихідної сировини.
  • Рафінована рослинна олія обробляється лугом, має слабкий смак і запах, може містити залишки хімічних сполук і через це небезпечна для здоров'я.
  • Дезодорована олія очищається гарячою парою під дією вакууму, не має запаху і практично ніяких корисних властивостей.

Для лікувальних цілей краще за все використовувати нерафіновані олії. Рослинна олія допомагає краще засвоюватися більшості продуктів харчування, тому дієтологи наполягають на її обов'язковому щоденному вживанні, незважаючи на те, що це дуже калорійний продукт.

На полицях наших магазинів представлені найрізноманітніші олії натуральні, органічні, холодного віджиму, як і раніше, однією з найпопулярніших залишається оливкова олія, відома людству з IV тис. до н.е. Спочатку її використовували як рідину для загоювання ран в складі цілющих мазей і кремів, як масажну для олімпійських атлетів. А трохи пізніше лікарі виявили, що оливкова олія має унікальний склад, завдяки чому знижує ймовірність розвитку серцево-судинних захворювань, атеросклерозу, допомагає в профілактиці онкозахворювань. «Рідке золото» виводить токсини і шлаки, знижує рівень холестерину, зменшує запалення, перешкоджає передчасному старінню організму.

Натуральні олії з антибактеріальними властивостями

Багаторічна практика і дослідження показують, що багато ефірних олій мають потужні антибактеріальні і протимікробні властивості, наприклад, олії орегано, кориці, чебрецю і чайного дерева. Особливо актуальними такі властивості стають сьогодні, тому дуже корисно купити олію чайного дерева, наприклад, і додати всього кілька крапель до будь-якого антисептика. Ця олія дуже ефективна в терапії кишкової палички, стафілококової інфекції, для профілактики вірусних захворювань.

ДОКЛАДНІШЕ: РОСЛИННІ ОЛІЇ