0

Каталог товарів

Каталог товарів
  • Вхід
  • Реєстрація

Для бізнеса Звичайний
Реєстрація або Авторизація
Мова

Зателефонуйте нам

0968887133

Безкоштовна доставка

По Вінниці від...................................1000 грн; Нова Пошта на відділення від.....500 грн; Нова Пошта на адресу від.............800 грн

Категорії

0

Кошик

В корзині на даний момент немає товарів

Про нас

хто ми

Кілька слів про нас

Більше 5 років ми присвятили вивченню ринку органічної та екологічно чистої натуральної продукції. Тому у нас зібрано продукцію найкращих виробників.

На полицях виключно та продукція, яка пройшла перевірку і відповідає критеріям: натуральності безпечності компонентів, наявності сертифікатів якості.

Особливоі уваги в асортименті магазину заслуговують: БЕЗглютенові і БЕЗлактозні, вегетаріанські та веганські продукти, які так важко знайти у звичайному супермаркеті.

14578

Продуктів доступно

92%

Клієнтів повертається

253985

Користувачів сайта

Індивідуальний підхід

Це не просто заїжджена фраза, а принципова позиція у спілкуванні з вами. Ваше замовлення реєструється в особистому кабінеті. Ми аналізуємо і вивчаємо Ваші запити. Ми завжди на зв'язку, аби підібрати оптимальний, по ціні і складу, варіант.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ДІЄТОЛОГА

При оформленні замовлення, з вами на зв'язку дієтолог. Тому відповідь на будь-які питання стосовно: складу, харчових особливостей продуції, та їх впливу на організм - ви отримуєте від фахівця.

ФОРМУЄМО АСОРТИМЕНТ РАЗОМ З ВАМИ

Ми регулярно вивчаємо Ваші запити і побажання. Саме так сформувався відділ такої дифіцитної продукції як БЕЗглютену та lactoseFREE. Відділ веганської та вегетаріанської продукціі і навіть Паста ТОМ з'zвилась на полицях магазину завдяки вам. Тому давайте спілкуватись. Ваша думка і зворотній звязок для нас надважливі!

Нам довіряють
Ідеаль Немолоко
Bob Snail - Равлик Боб
Dr. Igel
Малятко
Ecofarm
Vegetus
ТОМ
Солодка мрія
Mr. Green
ЯКА
УкрЕкоХліб