0

Каталог товарів

Каталог товарів
  • Вхід
  • Реєстрація

Для бізнеса Звичайний
Реєстрація або Авторизація
Мова

Зателефонуйте нам

0968887133

Безкоштовна доставка

По Вінниці від...................................1000 грн; Нова Пошта на відділення від.....500 грн; Нова Пошта на адресу від.............800 грн

Категорії

0

Кошик

В корзині на даний момент немає товарів

Чистота і догляд за будинком

Фільтр

Чистота і догляд за будинком
Чистота і догляд за будинком

Фільтр

Будинок, в якому ми живемо, - наш надійний тил, він повинен бути чистим, затишним і безпечним. При будівництві або ремонті ми намагаємося використовувати виключно безпечні, екологічно чисті матеріали. Надалі при прибиранні та підтриманні чистоти, також хочеться дотримуватися безпеки і в той же час - отримати відмінний результат. Інтернет магазин натуральних продуктів в широкому асортименті пропонує миючі засоби і пральні порошки провідних вітчизняних виробників, виготовлені за новітніми безпечними технологіями на основі натуральних компонентів.

При виборі такого миючого засобу варто звернути увагу на кілька моментів:

  • Засіб не повинен містити фосфатів, хлору, барвників, ароматизаторів, оптичного відбілювача.
  • Бажано, щоб в складі були присутні природне мило, рослинні ПАР, кальцинована сода і кисневмісні ензими.
  • Обов'язкова наявність компонентів, що захищають пральну машину від накипу, природного походження.
  • Безпека технології виробництва і пакування.
  • Наявність сертифікатів та дозвільних документів.

Купити натуральні продукти для безпечного і якісного догляду за будинком завжди можна у нашому магазині. До того ж, ми намагаємося відстежувати актуальні потреби наших покупців і поповнювати наш асортимент. Наприклад, зараз, у зв'язку із поширенням вірусу Covid-19 і світовою пандемією, як ніколи необхідно ретельно стежити за чистотою рук і регулярно проводити дезінфекцію. Ми розширили лінійку миючих засобів антисептиками і санітайзерами для обробки рук на спиртовій основі з додаванням рослинних антисептичних олій. Також ми пропонуємо універсальний антибактеріальний засіб для дезінфекції поверхонь, засіб для безпечної обробки овочів і фруктів, що не вимагає змивання, з екстрактами алое, червоного грейпфрута і гранату. Представлені у нас натуральні продукти безпечні, зручні у використанні і ефективні, їх якість підтверджується відповідними сертифікатами.

Чи може бути ефективним натуральний пральний порошок?

З тих пір, як у людини з'явився одяг, виникла необхідність у його пранні. Боротьба зі складними забрудненнями викликає необхідність використовувати потужні хімічні засоби, які подразнюють шкіру і безнадійно псують пральну машину. Унікальні безфосфатні пральні порошки на основі аналога природного мінералу - нанотроні, легко справляються з будь-яким забрудненням. Цей унікальний матеріал являє собою штучно створену молекулу кальцинованої соди, яка взаємодіючи з молекулами кисню, активно виводить забруднення вже на стадії замочування. Крім того, він видаляє різні запахи і володіє потужним дезинфікуючим ефектом навіть у холодній воді. Доставка натуральних продуктів для прання і прибирання регулярно здійснюється нашим магазином по всій Україні.