0

Каталог товарів

Каталог товарів
  • Вхід
  • Реєстрація

Для бізнеса Звичайний
Реєстрація або Авторизація
Мова

Зателефонуйте нам

0968887133

Безкоштовна доставка

По Вінниці від....................................300 грн; Нова Пошта на відділення від.....500 грн; Нова Пошта на адресу від.............800 грн

Категорії

0

Кошик

В корзині на даний момент немає товарів

Суперфуди та вітамінні комплекси

Фільтр

Фільтр

Модне сьогодні слово superfood означає в перекладі «суперпродукт», тобто це натуральні продукти, багаті на поживні речовини, антиоксиданти, вітаміни і мінерали, з мінімальною обробкою, а краще зовсім без неї, які добре засвоюються організмом людини і мають на нього колосальний позитивний вплив. Власне, суперфудами можна назвати багато відомих нам продуктів, оцінивши їх корисність і поживність, однак наймодніші і розкрученіші нутриціологи і дієтологи, на підставі багаторічних досліджень і спостережень, склали список найпопулярніших і, на їхню думку, найдієвіших продуктів. До них відносять:

  • Ягоди (годжі, асаї, фізаліс, журавлина, шовковиця);
  • Водорості (спіруліна, хлорела);
  • Насіння (чіа, кіноа);
  • Капустяні (перуанська мака, кейл, брокколі);
  • Проростки злакових культур;
  • Какао-боби;
  • Кокосова олія.

Кожен з цих продуктів - це багатюще джерело корисних речовин в максимальній їх концентрації. При регулярному вживанні, будь-який з них нормалізує тиск і рівень цукру в крові, сприяє виведенню токсинів з організму, насичує вітамінами, мінералами, клітковиною, допомагає легше переносити фізичні навантаження і справлятися зі стресовими ситуаціями, сприяє нормалізації сну, ваги, допомагає боротися з депресією і втомою. Доставка натуральних продуктів зі списку суперфудів здійснюється нашим магазином регулярно по всій Україні.

Однак, важливо не забувати, що кожен суперфуд володіє тією чи іншою яскраво вираженою властивістю завдяки високій концентрації в ньому певних речовин. Тому дуже важливо правильно і раціонально їх використовувати, дотримуючись суворого дозування і розпоряджень лікаря. Наприклад, ягоди годжі і асаї викликають сильну алергічну реакцію, їх категорично не можна вживати людям із захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Суперфуди, що піднімають тиск, наприклад, какао-боби, чай матча краще виключити тим, хто страждає на серцево-судинні захворювання і гіпертонікам. Інтернет магазин натуральних продуктів намагається надати покупцям повну інформацію про суперпродукти.

Корисні водорості-суперфуди

Тотальне захоплення спіруліною в якості активної харчової добавки почалося в 80-ті р.р. ХХ століття, хоча про її корисні властивості знали ще племена стародавніх ацтеків і африканські племена озера Чад. Вчені одноголосно стверджують, що саме ця водорість, завдяки її досконалому білку у високозасвоюваній формі, сприяла їх витривалості і виживанню. А в поєднанні з іншою водорістю - хлорелою, багатою на йод і залізо, вони складають дієвий тандем, який використовується для лікування важких недуг. Купити натуральні продукти - вітамінні комплекси - можна у нашому магазині у таблетованому, порошкоподібному і живому вигляді.