0

Каталог товарів

Каталог товарів
  • Вхід
  • Реєстрація

Для бізнеса Звичайний
Реєстрація або Авторизація
Мова

Зателефонуйте нам

0968887133

Безкоштовна доставка

По Вінниці від....................................300 грн; Нова Пошта на відділення від.....500 грн; Нова Пошта на адресу від.............800 грн

Категорії

0

Кошик

В корзині на даний момент немає товарів

Рослинні олії

Фільтр

Фільтр

Ефірні олії - це висококонцентровані летючі суміші, витяжка з залоз рослин. Вони містяться в різних їх частинах, наприклад, олії троянди і жасміну отримують безпосередньо з квіток, лаванди і м'яти - із стебел і листя, анісову - з насіння, а ірису - з коренів. Якісні ефірні олії виготовляють невеликими партіями з преміум-сировини, зібраної в окремих регіонах в певний час цвітіння рослин, найчастіше вручну. Таким чином отримують речовину, яка містить велику кількість різних органічних сполук, що швидко розкладаються і зникають під впливом тепла і світла. Такі натуральні рослинні олії ніколи не наносять у чистому вигляді на шкіру, це може викликати алергічну реакцію і навіть опік. За допомогою індивідуально підібраних компонентів можна якісно поліпшити склад базового косметичного засобу, приготувати маски, лосьйони, креми, змішавши ефірну олію з рослинною основою, кисломолочним продуктом, фруктовою базою або спиртом. Ефірні олії мають цілу низку унікальних лікувальних властивостей, їх широко використовують для лікування недугів різної складності в складі різних препаратів. І якщо для приготування їжі нам потрібна рослинна олія без запаху, то при складанні косметичних і лікарських засобів саме запаху віддається головна перевага. На цьому принципі ґрунтується ароматерапія, що дозволяє одночасно впливати на фізичний і психоемоційний стан людського організму в найрізноманітніший спосіб:

  • ароматичні ванни;
  • використання аромасвічок і аромаламп;
  • точковий аромамасаж;
  • створення індивідуальних аромакомпозицій і гідролатів;
  • підбір унікальних лікувальних композицій для сауни і т.ін.

Противірусні властивості ароматних олій

Ефірні олії широко використовуються для ароматизації приміщень, дезінфекції повітря, боротьби з комахами. Актуальними сьогодні стануть композиції з олій, що володіють противірусними, знезаражувальні властивості. До таких ефірних олій можна віднести олії бергамоту, лаванди, кедру, розмарину, м'яти, чайного дерева. При застуді, затяжному кашлі, вірусних захворюваннях ефективними будуть інгаляції і обприскування з небулайзера або зволожувача з оліями анісу, чебрецю і кіпарису. Навіть очищена рослинна олія без запаху у водному розчині, розпилена з дозатор забезпечує нормальний сон, відновлення захисних сил, знімає втому, нервову напругу, піднімає настрій.